با توجه به این که رضایت شما مشتریان گرامی از کیفیت سفارش بزرگترین سرمایه نوبرونه است، ما متعهدیم که صرفا محصولات با کیفیت را برای شما ارسال نماییم. با این حال شما می توانید پس از دریافت سفارش از پیک و اطمینان از کیفیت، آن را تحویل بگیرید. چنانچه به صورت اینترنتی مبلغ سفارش رو پرداخت کرده باشید، درصورت عدم رضایت از کیفیت، وجه دریافتی فورا به حساب شما بازگردانده می شود.

در حالت پیش فرض برای پرداخت های اینترنتی در کمتر از ۲ ساعت سفارش به شما تحویل داده خواهد شد و برای پرداخت هنگام دریافت این زمان ممکن است تا ۴ ساعت به طول بیانجامد. البته اگر شما در نظر دارید در زمان خاصی سفارش برای شما ارسال شود این امکان وجود دارد که در صفحه تسویه حساب در قسمت «یادداشت سفارش» این زمان را به ما اطلاع دهید.

بله! شما میتوانید در صفحه تسویه حساب قبل از ثبت نهایی سفارش در قسمت «یادداشت سفارش» برای نوبرونه یادداشت بنویسید. مثلا بنویسید سیب قرمز تا حد امکان کوچک باشد یا …

البته که می تونید! شما می توانید در صفحه تسویه حساب، در قسمت «یادداشت سفارش» زمان پیشنهادی برای ارسال سفارش را به ما اطلاع دهید.

شما می توانید با ما تماس بگیرید و با ارائه کد سفارش، روند ارسال سفارشتان را پیگیری کنید.

۰۳۱۳۳۳۷۴۸۳۵ – ۰۹۳۳۸۸۳۱۰۴۷

بهترین روش برای فروش اینترنتی بعضی اقلام مانند کاهو یا آناناس، به دلیل عدم امکان تنظیم وزنی،‌ فروش دانه ای یا بسته ای است.

بله! شما می توانید در صفحه تسویه حساب، گزینه «سفارش به آدرس دیگری حمل شود» را فعال کنید و آدرس دوستان یا آشنایانتان را وارد کنید تا سفارش برای آن ها ارسال شود.

بله، شما می توانید برای لغو سفارش با ما تماس بگیرید.

۰۳۱۳۳۳۷۴۸۳۵ –  ۰۹۳۳۸۸۳۱۰۴۷

امکان ثبت سفارش در وبسایت نوبرونه به صورت ۲۴ ساعته وجود داره. همچنین زمان سرویس دهی به شما عزیزان از قرار زیر می باشد:

هر روز هفته از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۹:۳۰ به غیر از جمعه ها و روزهای تعطیل

شما می توانید با تلفن همراه هوشمند،‌ تبلت، لپتاپ و یا کامپیوتر رومیزی خود از وبسایت نوبرونه خرید کنید.

به علت حاشیه سود بسیار کم میوه ها نسبت به کیفیتشون، امکان ارسال رایگان وجود نداره، مگر در جشنواره های تخفیف مناسبتی که می تونید از طریق اینستاگرام و تلگرام نوبرونه از اونا مطلع بشید.

نوبرونه هزینه ای بابت بسته بندی دریافت نمی کنه. در ضمن علاوه بر اینکه بسته بندی ها کاملا بهداشتی هستند، تلاش نوبرونه بر اینه که بسته بندی ها تا حد امکان سازگار با محیط زیست باشند.

آیا سوالی دارید ؟؟؟؟

در صورتی که سوال شما در سوالات بالا موجود نیست می توانید سوال خود را برای ما ارسال کنید تا در کمترین زمان پاسخ دریافت کنید.